oferta / Części i elementy suwnic

Części zamienne i elementy dźwignic

Zetech dostarcza części zamienne i elementy do dźwignic wielu producentów krajowych i zagranicznych, w tym również firm już nieistniejących. Oferujemy części i elementy do suwnic wszystkich typów, m.in. pomostowych jedno- i dwubelkowych, bramowych oraz półbramowych. Mamy także podzespoły do wciągarek i wciągników różnych rodzajów, m.in. elektrowciągów PODEM. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się ponadto części zamienne i różnego rodzaju elementy do żurawi stacjonarnych, przewoźnych i samojezdnych. Wszystkie sprzedawane przez nas podzespoły spełniają wymagania UDT i posiadają stosowne świadectwa i dopuszczenia. Nasz asortyment obejmuje zarówno urządzenia obecnie produkowane, jak i starsze, bez względu na datę ich produkcji.

Części zamienne i elementy do mechanizmów układu jazdy

W ofercie Zetech znajduje się duży wybór części zamiennych i elementów do mechanizmów układu jazdy. Mamy między innymi silniki elektryczne do napędu wózków suwnicowych i pomostów o różnej mocy. Dostarczamy zarówno zestawy kołowe, jak i koła jezdne suwnic. Oferujemy również zderzaki suwnicowe, niezbędne do zapobiegania uszkodzeniom wózków suwnicowych oraz czołownic. Mamy ponadto różne rodzaje hamulców do mechanizmów jazdy suwnic, w tym elementy hamulców automatycznych.

Części zamienne i elementy do mechanizmów układu podnoszenia ładunku

Wśród produktów sprzedawanych przez firmę Zetech znajdują się części zamienne i elementy do mechanizmów układu podnoszenia ładunku różnego rodzaju. Mamy m.in. podzespoły do bębnów linowych oraz osprzęt do nich, np. związany z układaniem liny na bębnie. Oferujemy hamulce szczękowe suwnicowe do skutecznego zatrzymywania i unieruchamiania bębnów linowych, a także hamulce elektromagnetyczne. Sprzedajemy również luzowniki do zwalniania hamulców bębna, zarówno elektromagnetyczne, jak i elektrohydrauliczne. Nasz asortyment obejmuje ponadto okładziny hamulcowe oraz sprzęgła.

Części zamienne i elementy do mechanizmów układu cięgien

Zetech sprzedaje części zamienne i elementy do mechanizmów układu cięgien. Proponujemy różnego rodzaju haki: tradycyjne, z zabezpieczeniem gardzieli, jedno- i dwurożne. Mamy także krążki linowe o różnej średnicy, wykonane ze stali, żeliwa. Oferujemy ponadto kompletne zblocza linowe, w wersjach długich lub krótkich, jedno- i wielkokrążkowe, z hakami obrotowymi lub stałymi. Wśród dostarczanych przez nas części zamiennych i podzespołów znajdują się także różnego rodzaju zawiesia oraz trawersy.

Części zamienne i elementy do mechanizmów suwnic i wciągników

Firma Zetech dostarcza części zamienne i elementy do mechanizmów suwnic i wciągników, w tym rozmaite elementy osprzętu elektrycznego. Dostępne są m.in. oporniki rozruchowe ograniczające ilość prądu płynącą przez obwód. W ofercie znajdują się także różnego rodzaju podzespoły mechaniczne, np. przekładnie zębate BRc, BRc, BRz, BRd lub RRa. Mamy zarówno przekładnie czołowe, jak i stożkowe, pozwalające na przekazywanie momentu obrotowego pod kątem. Wśród sprzedawanych przez nas części znajdują się również odlewy różnego rodzaju, np. obudowy przekładni.