Części zamienne oraz podzespoły do suwnic i wciągników

Firma Zetech prowadzi sprzedaż części zamiennych oraz podzespołów do suwnic i wciągników, niezależnie od typu i daty produkcji urządzenia. Oferujemy elementy do układów mechanicznych oraz części i osprzęt elektryczny. Proponowane przez nas podzespoły i części zamienne mają wszystkie niezbędne poświadczenia, które są wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). W naszym asortymencie znajdują się części zamienne i elementy dźwignic Detrans, BZUT, FUD a także PODEM, GZUT, FAMAK, ABUS czy POLBLOK oraz wiele innych. Sprzedajemy i skupujemy części do suwnic, wciągów, żurawi. Mamy ponadto duży wybór części do przenośników taśmowych. W naszej ofercie znajdują się oprócz tego wciągniki firmy PODEM, w wersjach stacjonarnych oraz przejezdnych, w tym modele przystosowane do cięgien linowych lub łańcuchowych.

Naprawa dźwignic

Prowadzimy naprawy dźwignic różnego typu. Wykonujemy kompleksowe remonty wciągników linowych i łańcuchowych o różnych udźwigach i rodzajach napędu. Przeprowadzamy remonty suwnic pomostowych, bramowych i półbramowych. Zajmujemy się pracami przy żurawiach stacjonarnych i samojezdnych. Poza całościowymi naprawami dźwignic realizujemy też prace przy poszczególnych układach – mechanicznym, elektrycznym oraz hydraulicznym. Wykonujemy remonty przekładni zębatych, przewijanie silników elektrycznych o różnej mocy, a także zajmujemy się regeneracją korpusów maszyn i urządzeń. W razie potrzeby wykonujemy nowe elementy, przeprowadzamy renowację lub regenerację części.

Konserwacja dźwignic

Oferujemy usługi związane z przeprowadzaniem konserwacji dźwignic. Realizujemy zadania konserwatorskie zgodnie z wymogami UDT: prowadzimy bieżące przeglądy i naprawy, dokonujemy oględzin na podstawie zaleceń producenta, prowadzimy dokumentację według wymagań UDT, a także bierzemy udział w odbiorach przeprowadzanych przez inspektorów UDT. Zajmujemy się konserwacją suwnic oraz wciągników linowych i łańcuchowych, w zakresie odpowiednim do ich rodzaju napędu i udźwigu. Nasi pracownicy odpowiedzialni za wykonywanie czynności konserwacyjnych posiadają odpowiednie kwalifikacje potwierdzone przez UDT.

Usługi obróbki metali

Firma Zetech świadczy usługi obróbki metali na bazie posiadanego specjalistycznego sprzętu i zatrudnionej wykwalifikowanej kadry. Gwarantujemy wysoką powtarzalność i dokładność wytwarzanych detali i podzespołów. Wykonujemy prace związane z obróbką skrawaniem i obróbką termiczną metali żelaznych i nieżelaznych. Oferujemy toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie oraz wysokotemperaturowe ulepszanie elementów metalowych. Dokonujemy profesjonalnych pomiarów twardości. Podejmujemy się piaskowania elementów przygotowywanych do dalszych prac, nakładania powłok zewnętrznych. Obrabiamy odlewy z różnych rodzajów żeliwa, staliwa, aluminium, brązu oraz mosiądzu, a także miedzi. Proponujemy również usługi transportowe.

rzetelna firma

Translate »